Redakcja

Redaktor Naczelny
Konrad Kmieć

Urodzenia Cieszynianin, z pasji Sopociak. W sercu posiada tyle samo miejsca na morze co i na góry. Na co dzień student AWFu w Gdańsku, fascynat fotografii, kina, wszystkiego co dobrze wygląda czy działa. Nie może żyć bez ciągłego ruchu (podwodą, na wodzie, rowerze, korcie czy lodzie), podróży i "misji" czy "akcji". Wyznaje jedną dżunglę - tą nam bliższą, zieloną, nie miejską.

Zastępca Redaktor Naczelnego
Mateusz Futyma

Mieszka w Warszawie. Na co dzień student prawa, harcerz, miłośnik literatury, a w wolnej chwili sportowiec, amator filozofii i podróżnik. Kochający swoje pasje jednakowo mocno. Rodzina mówi, że ma czas na wszystko tylko nie na życie. Ale co to za życie bez pasji?

Nadzór merytoryczny pisma
Anna Starostka

Studentka psychologii. Czytanie, słuchanie, jedzenie i gadanie to czynności równie ważne co oddychanie. Wolnego czasu nie posiada, ale pracuje nad umiejętnością dodania do doby kilku godzin. Jeżeli chcesz poznać szczery śmiech to warto udać się na korepetycje do Ani!

Szefowa zespołu wizji pisma
Alicja Krawczun-Rygmaczewska

Studentka Neuroscience MSci w King's College London. Poza nauką (która nigdy się nie kończy) stara się jak najwięcej czytać i podróżować. Gdyby nie mogła być naukowcem uciekłaby do szkoły filmowej kręcić złośliwe filmy. Na szczęście jej to nie grozi.

Szef strefy audio
Zbyszek Macikowski

.

Szef działu grafika
Ulka Żebrowska

Sama o sobie mówi:

"Stworzona do wyższych celów i elo"

Członek redakcji Big Papera
Kamil Jasiński

.